reklam
reklam

SON DAKİKA

Biber Fm Haber
reklam

Hamamyolu Projesi dünyanın en iyileri ile yarışıyor

Hamamyolu Projesi dünyanın en iyileri ile yarışıyor
Bu haber 01 Ağustos 2017 - 15:09 'de eklendi ve 15 views kez görüntülendi.

Odunpazarı Belediyesi’nin Yazgan Tasarım Mimarlık tarafından tasarlanan Hamamyolu pro-jesi, dünyanın en önemli mimari ödül programlarından ‘Leaf International Awards 2017’de finale kaldı.

Odunpazarı Belediyesi’nin Hamamyolu Park ve Meydan Düzenleme Projesi, dünya çapındaki yenilikçi projeleri onurlandırmak üzere bu yıl 14’üncüsü düzenlenen ‘Leaf International A-wards 2017’de dünyanın önemli şehirlerinden projeler ile finalde yarışacak.

Hamamyolu Park ve Meydan Düzenleme Projesi “Kentsel Tasarım” ve “Yılın Şehir Planlama ve Geliştirme Projesi” kategorilerinde 21 Eylül 2017 tarihinde Londra’da gerçekleşecek olan “LEAF (Leading European Architecture Forum) Awards” finalinde yarışacak. LEAF’ta Hama-myolu Projesi; “Kentsel Tasarım” kategorisinde Brezilya’nın Sao Paulo Kentinden “Guatemi Çocuk Meydanı Projesi” (Guatemi Children Square), İtalya’nın Başkenti Roma’nın “Güneşin Şehri Projesi” (The City of The Sun), Hollanda’nın Başkenti Amsterdam’ın “EYE Beacon Pavili-on Projesi” ve Çin’in Şanghay Kentinin “Suzhou Creek: Reclaiming Shanghai Industrial Wa-terway (Suzhou Deresi: Şangay Endüstri Yolu İyileştirmesi) projesine karşı yarışacak.

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA