reklam
reklam

SON DAKİKA

Biber Fm Haber
reklam

Mülteciler ve Sanat Topluluğu’ndan Odunpazarı Belediyesine teşekkür ziyareti

Mülteciler ve Sanat Topluluğu’ndan Odunpazarı Belediyesine teşekkür ziyareti
Bu haber 10 Ağustos 2017 - 13:41 'de eklendi ve 10 views kez görüntülendi.

‘Sanatın Göçü-Immigration of The Art’ adlı projesi Avrupa Birliği Bakanlığı Ulusal Ajans tarafından onaylanan ‘Mülteciler ve Sanat Topluluğu’ Odunpazarı Belediyesini ziyaret etti.

Mülteci kadın ve çocuklarla atölye çalışmalarının yapıldığı projede her ülkeden yedi kişi olmak üzere Türkiye, Ukrayna, İtalya, Yunanistan, Gürcistan ve Macaristan’dan gelen yaklaşık 45kişi görev aldı.

Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarete Mülteciler ve Sanat Topluluğu İletişim Koordinatörü Demet Demirtaş ile topluluk üyeleri katıldı.

Eskişehiri tanıtmak ve kültür gezisi düzenlemek istediklerini söyleyen Mülteciler ve Sanat Topluluğu İletişim Koordinatörü Demet Demirtaş, kendilerine destek veren Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’a teşekkür etti.

Demirtaş ve topluluk üyeleri Odunpazarı Belediyesi ile ilgili merak ettikleri konuları Odunpazarı Belediye Başkan Vekili Dilaver Atay’a sordu. Soruları tek tek cevaplayan Atay, Odunpazarı Belediyesi’nin Odunpazarı Tarihi Bölgenin tanıtımı için yapılacak çalışmalara destek vermeye hazır olduklarını söyledi.

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA