reklam
reklam

SON DAKİKA

Biber Fm Haber
reklam

Erdoğan Tekgöz’ün Yunaklılar Ziyaretinde İzdiham

Erdoğan Tekgöz’ün Yunaklılar Ziyaretinde İzdiham
Bu haber 28 Eylül 2017 - 8:33 'de eklendi ve 10 views kez görüntülendi.

EskişehirTicaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz’ün, Konya Kurtuşağı ve Çevre Köyleri Derneği ziyaretinde adeta izdiham yaşandı. Yaklaşık 200 dernek üyesinin katıldığı ziyarette samimi sohbet, bol alkış ve ETO’ya sitem vardı.

Yöre derneklerini diğer sivil toplum kuruluşlarından ayırmayan Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, bulduğu her fırsatta hemşeri derneklerini ziyaret ediyor. Başkan Adayı Tekgöz bu kez de Eskişehir’de yaşayan Konya Yunaklılar’ın üyesi olduğu Konya Kurtuşağı ve Çevre Köyleri Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Hüseyin Acar ve yönetiminin yanı sıra 200 civarındaki üyenin katıldığı ve adeta izdihama dönüşen ziyaret, son derece samimi bir ortamda gerçekleşti. Gördüğü ilgi karşısında büyük mutluluk yaşayan Tekgöz, tüm katılımcılara teşekkür etti, yeni dönemde ETO’da yaşama geçirecekleri projeleri anlattı. Değişim ve gelişime duyulan ihtiyaçtan yola çıktıklarını ifade eden Erdoğan Tekgöz, “Bizlere yol arkadaşlığı yapmanızdan, değerli görüş ve önerilerinizle çalışmalarımıza katkıda bulunmanızdan onur duyarız” dedi.

“ETO’da Muhatap Bulamıyoruz”

Toplantıya katılan vatandaşlardan esnaf olanlar ise sorunlarını dile getirdi. Eskişehir Ticaret Odası’nda sıkıntılarının çözümü yönünde  kendilerine muhatap bulamadıklarını söyleyen vatandaşlar, “Bizler aidatlarımızı zamanında ve tam ödesek de bizler hizmet göremiyoruz” şeklinde konuştu. Kendisinin ve ekibinin üzerinde hassasiyetle durdukları konuların başında, üyelerle güçlü diyalog geldiğini vurgulayan Erdoğan Tekgöz de, “Hazırladığımız projelerin odağında da bu konu var. Üyelerine dokunamayan, onları kucaklamayan, sorunlarına ve çözümüne hakim olamayan bir yönetim anlayışını kabul etmiyoruz. Bizim dönemimizde her birinizin odada temsilcisi, direkt muhatap olacağı insanlar bulunacak. Yöneticilerimiz, komitelerimiz, meclis üyelerimiz istediğiniz zaman ulaşacağınız insanlar olacak” dedi. Tekgöz’ün konuşması sık sık alkışlarla kesildi.

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA