reklam
reklam

SON DAKİKA

Biber Fm Haber
reklam

Erdoğan Tekgöz, Aynı Gün İki İlçeyi Birden Gezdi

Erdoğan Tekgöz, Aynı Gün İki İlçeyi Birden Gezdi
Bu haber 01 Ekim 2017 - 11:39 'de eklendi ve 11 views kez görüntülendi.

ETO Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz’ün merkez ilçe dışındaki ziyaretleri devam ediyor. Tekgöz ve ekibi bu kez de Sarıcakaya ve Mihalgazi’de esnaflarla, yerel yöneticilerle görüştü, bir de panayıra katıldı.

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz ve beraberindekilerin ilçe ziyaretleri sürüyor. Tekgöz ve ekibinin programında bu defa Sarıcakaya ve Mihalgazi vardı. Mihalgazi’de; bölge esnaf ziyareti ile birlikte Sakarıılıca Kaplıcaları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tosun, Yıldız Termal Otel Yönetim Kurulu Başkanı Tayfur Bayar, Sakarıılıca kaplıcalarında bulunan Merve Pide Salonu’nun sahibi Abdullah Törenci ve 9 Mayıs Mahallesi Muhtarı Çetin Arslan’la da görüşen Erdoğan Tekgöz, bölgedeki kaplıcaların sağlık turizminde daha etkin bir şekilde kullanılması gerektiği yönündeki görüşlerini dile getirdi.

“Termal Suyu, Sağlık Turizmini Geliştirebilir”

Sakarıılıca’daki kaplıcaların sağlık turizminde daha etkin olabilmesi noktasında restorasyon ve iyileştirme projelerine ihtiyaç duyulduğunu ifade eden Erdoğan Tekgöz, sektör temsilcileri ile bu projelerin neler olacağı ve bütçesi konusunda görüş alışverişinde bulundu. Yetkililer, bu cennet bölgenin yenilenmesi halinde bölgenin canlanacağını, turist sayısının artacağını ifade etti. Mihalgazi programına belediye ziyaretini de ekleyen Tekgöz, il dışında bulunan Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep Akgün’e vekâlet eden Başkan Yardımcısı Turgut Ak ile görüştü. Ziyarette belediyenin çalışmaları ve ilçenin beklentileri üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Panayırda Esnafla Sıcak Sohbet

ETO Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz ve beraberindekiler, Sarıcakaya’da ise ilçede düzenlenen Kültür ve Turizm Panayarı’na katıldı. Hürriyet Caddesi üzerindeki panayırda işletmelerin stantlarına uğrayan ve esnaflarla sohbet eden Tekgöz, Sarıcakayalı esnaflardan yakın ilgi ve destek gördü. Panayırda Sarıcakaya Belediye Başkanı Faruk Güler ile de sohbet eden Erdoğan Tekgöz, bu önemli organizasyonda emeği geçenleri kutladı.

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA