reklam
reklam

SON DAKİKA

Biber Fm Haber
reklam

İftar yemekleri Aşevi’nden

İftar yemekleri Aşevi’nden
Bu haber 14 Haziran 2017 - 11:16 'de eklendi ve 73 views kez görüntülendi.

Yıl boyunca ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Odunpazarı Belediyesi Aşevi, Ramazan ayı boyunca mahallelerde hazırlanan iftar programlarında dağıtılan yemekleri hazırlıyor.

Sabahın erken saatlerinde başlayan iftar hazırlığında, yemeğin yapılması ve dağıtılmasında toplam 35 personel görev alıyor. Modern donanıma sahip Aşevi’nde titizlikle hazırlanan yemekler; Odunpazarı Bölgesinde yer alan mahallelerde ve kırsal mahallelerde gerçekleştirilen iftar programlarında vatandaşlara dağıtılıyor.

Odunpazarı Belediyesi Aşevi yetkilileri, Ramazan ayından sonra da ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam edeceklerini kaydetti. Daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşabilmek için her zaman duyarlı vatandaşların yardımlarını beklediklerini kaydeden yetkililer, bağış yapmak isteyen hayırsever vatandaşların; Erenköy Mahallesi 2. Arabacılar Caddesi’nde bulunan aşevine şahsen başvuruda bulunabileceklerini belirtti. Yetkililer, banka aracılığı ile bağışta bulunmak isteyen vatandaşların ise TC. Ziraat Bankası İkieylül Şubesi – İBAN NO: TR890001000771385589765036 hesap numarasına bağış yapabileceklerini söyledi.

Yetkililer, konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin, aşevinin 250 43 46 numaralı telefonunu ya da Halk Masasının 444 26 00 numaralı telefonunu arayabileceklerini kaydetti.

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA