Eskişehir’in Haberi

KIRKA PAZARI ŞEHİT HALİL KARA CADDESİ’NDE KURULDU

KIRKA PAZARI ŞEHİT HALİL KARA CADDESİ’NDE KURULDU
Bu haber 13 Kasım 2017 - 9:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Seyitgazi Belediyesi Kırka’da yeni kapalı Pazar yeri yapılana kadar Pazar yerini Şehit Halil Kara Caddesine taşıdı.

Kırka’da Pazar günleri kurulan Pazar, Kapalı Pazar yapılana dek artık Şehit Halil Kara Caddesi’nde hizmet verecek. Pazarcılar için yerler yeniden dizayn edilerek kurulan Pazar, hem pazarcıları hem de vatandaşı memnun etti. Eski Pazar yerine göre Şehit Halil Kara Caddesi’nde kurulan pazarın daha merkezi nezih olduğunu belirten pazarcı esnaf ve vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirdiler. Zabıta ekipleri yeni kapalı Pazar yeri yapılıncaya kadar, Pazar yerinin Şehit Halil Kara Caddesi’nde hizmet vereceğini belirterek, tek tek pazarcı esnafına bilgilendirmede bulundu.

BAŞKAN KALIN’DAN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın birim müdürleri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın 25 Kasım’da Eskişehir’de gerçekleştirilecek olan ‘Seyitgazi tanıtım günleri ve gecesi’ öncesi Seyitgazi Belediyesi birim müdürleri ile bir araya geldi.

25 Kasım’daki program için Daha önce mahalle muhtarları ve dernekler ile toplantı yaptıklarını belirten Başkan Kalın, “25 Kasım’da gerçeklestireceğimiz ‘Seyitgazi tanıtım günleri ve gecesi’ öncesinde birim müdürlerimizle bir araya gelerek gündemdeki programımız hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Program hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Biz güçlü yarınlar için kalem tutan ellerden, kürek tutan ellere güçlü bir ekibiz.” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA