Eskişehir’in Haberi

Bugünü en önemli kaynağı insan

Bugünü en önemli kaynağı insan
Bu haber 17 Kasım 2017 - 13:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu, 160 ülke ile eş zamanlı kutlanan Global Girişimcilik Haftası kapsamında düzenlenen ‘Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum’una katılarak Eskişehir’i temsil ettiler.
İstanbul’da düzenlenen etkinlikte kurul olarak yoğun bir katılımla yer aldıklarını ifade eden Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Egemen Temizsoy, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde, girişimcilik konusunda farkındalığı artırmak amacıyla tüm dünyada aynı anda yapılan etkinlikte şehrimizin genç girişimcileri olarak yer aldık. Özellikle girişimciliğin dünya üzerinde geldiği noktaların farkına varmak ve yeni işbirliklerin temellerini atma adına bizler için faydalı oldu” dedi.
G3 Forum’da 1500’ün üzerinde genç girişimci ve girişimci adayı mentörlerle yuvarlak masa toplantılarıyla buluşarak fikir alışverişi yaptığına değinen Temizsoy, “4. Sanayi devriminin yaşandığı şu günlerde en önemli kaynağın insan olduğunu, özellikle de fikir üreten ve bunu girişimcilikle harmanlayanların başarılı olacağı bir çağda yaşadığımız bir kez de bu forumla ortaya kondu” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA