Eskişehir’in Haberi

Odunpazarı Belediyesi 4. Yıl toplantı haberi

Odunpazarı Belediyesi 4. Yıl toplantı haberi
Bu haber 16 Nisan 2018 - 7:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kazım Kurt 4 yılın hesabını verdi

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Odunpazarı’nda 4 yıl boyunca yaptıkları proje ve çalışmaların hesabını verdi.

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, her yıl gerçekleştirdiği ‘hesap veriyoruz’ toplantılarına, belediye başkanı seçilmesinin 4’üncü yılında ‘4. Yıl Faaliyet Değerlendirme Toplantısı’ ile devam etti.

Turunç Otel’de gerçekleşen ‘4. Yıl Faaliyet Değerlendirme Toplantısı’na CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Cemal Okan Yüksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, CHP İl Başkanı Sinan Özkar, CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel’in yanı sıra demokratik kitle örgütleri, meslek odaları temsilcileri ile sendika başkanları ve muhtarlar katıldı. Yoğun katılımla gerçekleşen toplantıda Başkan Kurt, 4 yılın hesabını verdi.

Toplantıda; katılımcılara Odunpazarı Belediyesi’nin 4 yıl boyunca gerçekleştirdiği projelerin yer aldığı kitap ile çeşitli gerekçelerle engellenen proje ve hizmetlerin belgeleriyle yer aldığı 2 ayrı kitap dağıtıldı.

Başkan Kurt gerçekleştirdiği konuşmada şunları söyledi:

“Odunpazarı Belediyesi’nin 4 yıl boyunca gerçekleştirdiği çalışmaları sizlerle paylaşacağımız değerlendirme toplantısına hepiniz hoş geldiniz.

Etiketler :
http://www.biberfm.com.tr/wp-content/uploads/2018/05/300x250.png
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER